'Incident met ballenjongen heeft mogelijk gevolgen voor Chelsea-aanvaller'

Het incident met een ballenjongen tijdens de Champions League-wedstrijd tegen Paris Saint-Germain krijgt nog een staartje voor Pedro Neto. De UEFA opent een onderzoek naar de aanvaller van Chelsea.
Neto kreeg het woensdagavond in de heenwedstrijd van de achtste finales op bezoek bij PSG aan de stok met een ballenjongen. Bij een ingooi voor Chelsea wilde de Portugees het spel snel hervatten, maar een nieuwe bal duurde te lang. Vervolgens duwde de 26-jarige aanvaller een van de ballenjongens omver en ontstond er een opstootje.
Fabrizio Romano meldt dat de UEFA een tuchtprocedure is gestart tegen Neto vanwege onsportief gedrag tijdens het incident. De tuchtcommissie van de Europese voetbalbond zal later een besluit nemen in de zaak.
Neto bood na afloop van de wedstrijd zijn excuses aan voor het incident. "Ik heb al met de ballenjongen gesproken. Met alle emotie in het spel en het feit dat wij aan het verliezen waren, wilde ik de bal oppakken en hij hield hem bij hem. Ik gaf hem toen een kleine duw. Het gebeurde in het heetst van de strijd en normaal ben ik niet zo. Ik heb sorry gezegd en hem mijn shirt gegeven", vertelde hij voor de camera's van TNT Sports.









