Oranje oefent in aanloop naar WK in De Kuip tegen Afrikaans land

Het Nederlands elftal zal in aanloop naar het WK een oefenwedstrijd gaan spelen tegen Algerije. Het duel met het Noord-Afrikaanse land zal plaatsvinden op woensdag 3 juni in De Kuip, zo maakt de KNVB Bekend.
Nederland en Algerije hebben nog niet eerder tegenover elkaar gestaan. Bekende namen in de selectie van de Algerijnene zijn Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa, die daarmee terugkeren op bekend terrein.
Algerije is de nummer 28 van de wereld. Op het WK zal het in Groep J aantreden tegen titelhouder Argentinië, Oostenrijk en Jordanië. De laatste keer dat het land actief was op het WK was in 2014, toen werd er in de achtste finale verloren van Duitsland.
De KNVB zal later het verdere oefenprogramma van Oranje bekend maken. Voor Nederland begint het WK op zondag 14 juni met een wedstrijd tegen Japan. Zaterdag 20 juni volgt het duel met de winnaar van play-off B (Oekraïne–Zweden / Polen–Albanië). De laatste groepswedstrijd, tegen Tunesië, staat gepland op donderdag 25 juni.









