'NAC overweegt oude bekende terug te halen na tegenvaller in de spits'

NAC wil Alex Schalk mogelijk vastleggen na blessure Soumano | VoetbalNieuws
PRAAT MEE!

NAC Breda overweegt serieus om Alex Schalk de rest van het seizoen vast te leggen, aldus Voetbal International. De 33-jarige transfervrije spits houdt zijn conditie al op peil in Breda, maar kan dus mogelijk ook in het Rat Verlegh Stadion gaan schitteren.

Vanwege de serieuze blessure van Moussa Soumano heeft NAC een hoofdpijndossier in de aanval. De club strijdt tegen degradatie en alle beetjes hulp zijn welkom, zeker omdat de keuze voor Carl Hoefkens niet al te reuze is. Schalk wordt nu gezien als serieuze optie.

Alex Schalk wordt ook overwogen als extra optie, vanwege de personele problemen. Maar niet voor dit weekend', aldus Joost Blaauwhof, journalist van VI. 'Schalk traint mee bij Jong NAC, is fit en zou voor de breedte van de bank een extra optie kunnen bieden.' Pepijn Reulen krijgt eerst een kans, mocht dat nodig zijn tegen FC Volendam aankomend weekend.

Schalk begon zijn carrière in Breda en kreeg ook de bijnaam Bomber van Breda. Na omzwervingen via PSV, Go Ahead Eagles, Ross County, Servette FC, Urawa Reds, ADO Den Haag en Real Murcia zou hij dus weer terecht kunnen komen bij de club waar hij de jeugdopleiding doorliep.

NAC wil Alex Schalk mogelijk vastleggen na blessure Soumano | VoetbalNieuws