Dit zijn de mogelijke opvolgers van Frank als trainer van Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur heeft woensdag Thomas Frank ontslagen. De clubleiding wil snel schakelen richting de North London Derby. Dit zijn volgens The Telegraph de belangrijkste kandidaten om hem op te volgen.
Volgens de krant staat Roberto De Zerbi hoog op de lijst. De Italiaan is vrij na zijn vertrek bij Olympique Marseille en wil terugkeren naar de Premier League. De Zerbi werkte eerder bij Brighton en heeft nog altijd bewonderaars binnen de club. Wel is onduidelijk of hij midden in het seizoen wil instappen, met mogelijk grotere vacatures in de zomer.
Ook Mauricio Pochettino wordt genoemd. De Argentijn is momenteel bondscoach van de Verenigde Staten, maar zijn naam werd luid gezongen door de Spurs-fans. Een directe terugkeer lijkt lastig, omdat hij zich richt op het WK deze zomer. Een tussenoplossing tot na het toernooi behoort tot de scenario’s.
Robbie Keane geldt als opvallende optie. De oud-spits ligt vast bij Ferencváros, maar heeft een sterke band met Tottenham. Intern zou John Heitinga tijdelijk kunnen overnemen. Daarnaast worden ook Marco Silva, Andoni Iraola en Edin Terzic genoemd als externe mogelijkheden, zo meldt The Telegraph.









