Einde verhaal voor De Zerbi bij Olympique Marseille: Timber krijgt nieuwe trainer

Roberto De Zerbi is per direct vertrokken bij Olympique Marseille. De club meldt het nieuws via de clubkanalen en spreekt van een besluit in onderling overleg.
Het 5-0 verlies tegen Paris Saint-Germain gaf de doorslag. Marseille staat vierde in de Ligue 1 en kijkt tegen een achterstand van twaalf punten op PSG aan. Eerder volgde uitschakeling in de Champions League na nederlagen tegen Liverpool met 0-3 en Club Brugge met 3-0. Volgens Franse media stond De Zerbi al langer onder druk.
De Zerbi sprak na Le Classique openlijk over zijn positie. "Ik neem mijn verantwoordelijkheid en vraag vergiffenis aan de fans, maar we moeten praten om te zien of we zo verder kunnen,". Kort daarna volgde overleg met de clubleiding. De directie bevestigt het vertrek in een statement. "Dit was een moeilijke, gezamenlijke beslissing, genomen na zorgvuldige overweging en in het belang van de club om de sportieve uitdagingen in de slotfase van het seizoen aan te gaan,".
Jeffrey de Lange en Quinten Timber krijgen nu een nieuwe trainer voor de slotfase van het seizoen. Marseille speelt nog in de Coupe de France en treft Toulouse in de kwartfinale.









