Efficiënt PSV is veel te sterk voor Heerenveen en bereikt halve finale KNVB Beker

PSV heeft woensdagavond zonder grootse inspanning met sc Heerenveen afgerekend in de kwartfinale van de KNVB Beker. De Eindhovenaren waren oppermachtig en wisten de meeste kansen in doelpunten om te zetten: 4-1.
PSV kwam op volle oorlogssterkte voor de dag en zagen dat Heerenveen in het eerste kwartier goed meedeed. De Friezen misten enkele kansen, terwijl het voor PSV direct raak was aan de andere kant. Esmir Bajraktarevic kon van dichtbij makkelijk intikken. Na ruim een half uur maakte de Bosniër ook de 2-0 na een fraai geplaatst schot.
De eerste twee grote kansen van PSV gingen er direct in en 2-0 was tevens de ruststand. In de tweede helft waren de Eindhovenaren veel sterker en dat werd al snel vertaald op het scorebord. Een kopbal van Ivan Perisic en een goal van Paul Wanner zetten het duel op 4-0. Bajraktarevic mocht vanaf de strafschopstip zijn hattrick maken, maar de international miste.
In de slotfase wist de ingevallen Luca Oyen, wiens vader nog 25 jaar geleden voor PSV speelde, de 4-1 te maken. De Belg kreeg driemaal met een gelukje de bal mee en kon binnenwerken.
Door de ruime zege gaat PSV mee in de koker voor de halve finale. De loting daarvan is op vrijdag. Telstar en Go Ahead vechten uit wie als laatste naar de halve finale van de KNVB Beker mag.









