''Nieuwe doelman in Rotterdam: Feyenoord gaat Bijlow-opvolger spoedig presenteren'

''Nieuwe doelman in Rotterdam: Feyenoord gaat Bijlow-opvolger spoedig presenteren'
PRAAT MEE!

Feyenoord gaat zich versterken met Seny Dieng. De keeper van Middlesbrough ondergaat maandag zijn medische keuring in Rotterdam. De komst van Dieng is een direct gevolg van het vertrek van Justin Bijlow naar Genoa. Dat melden Sky Sports en TSN Sports.

Het gaat om een huurdeal tot het einde van het seizoen. Feyenoord bedingt daarbij een optie tot koop. Over de exacte financiële voorwaarden bestaat nog geen duidelijkheid. De club wil snel schakelen, want de winterse transfermarkt sluit dinsdag om 23:59 uur. Met de deal haalt Feyenoord ervaring binnen voor de laatste maanden van het seizoen.

Seny Dieng was tot vorig seizoen eerste keeper bij Middlesbrough. Dit seizoen kwam hij niet meer voor in de plannen en speelde hij alleen duels voor de Onder eenentwintig. In totaal keepte hij 52 wedstrijden voor de Engelse club. Daarin kreeg hij 68 tegengoals en hield hij vijftien keer de nul.

In De Kuip moet Dieng de concurrentiestrijd aangaan met Timon Wellenreuther. De Duitser is momenteel eerste doelman, maar zijn prestaties zijn wisselvallig. Trainer Robin van Persie had de afgelopen weken meerdere reservekeepers op de bank. Met Dieng krijgt Feyenoord er een extra optie bij onder de lat.

''Nieuwe doelman in Rotterdam: Feyenoord gaat Bijlow-opvolger spoedig presenteren'