Dit zegt toptalent Paulo Da Silva over zijn keuze voor Ajax

Ajax heeft Paulo Da Silva vrijdag gepresenteerd als nieuwe aanwinst. De achttienjarige aanvaller stond op de radar van meerdere clubs, maar heeft gekozen voor de Amsterdammers en reageert op het clubkanaal op zijn transfer. VoetbalNieuws brengt je op de hoogte!
"Ik ben heel blij. Dit is mijn droomclub. Ik heb hier veel over gedroomd en hard voor gewerkt", begint de aanvaller, die over komt van NEC. "Ik ben een spits die scorend vermogen heeft. Ik heb niet veel kansen nodig. Ik kan de diepte ingaan, in de bal komen, schieten met links en rechts. Ik ben een spits die ontbreekt bij Ajax. Ik moet nu laten zien wie ik ben en dat ik hier hoor."
"Ik zal altijd honderd procent geven en ik ga heel veel goals. Maar echt heel veel. Ik ben gekomen voor Jong Ajax. Het ligt aan mij hoe snel alles gaat", aldus Da Silva.









