Kranten zien Feyenoord schutteren: 'Schaamrood op wangen' en 'Spaanse nachtmerrie'

Kranten zien Feyenoord slecht spelen in Europa | VoetbalNieuws
PRAAT MEE!

Het is Feyenoord niet gelukt om de kleine kans om de play-offs van de Europa League nog te bereiken nog te verzilveren. Daarvoor moesten de Rotterdammers winnen op bezoek bij Real Betis, maar dat lukte niet. Het leidt tot veel kritiek van de Nederlandse ochtendkranten.

Volkskrant: 'Schaamrood op de wangen'

De Volkskrant benoemt vooral het nieuwe verlies van Feyenoord. Daarmee komt de teller op zes verloren duels, veel te veel voor de Rotterdammers. 'Met slechts zes punten droop het af, toch wel met het schaamrood op de wangen', zo stelt de krant. Even leken de andere uitslagen de goede kant op te vallen voor de formatie van Robin van Persie. 'Extra pijnlijk: winst op de Spaanse subtopper had volstaan voor de benodigde plek bij de beste 24 clubs om de tussenronde van het toernooi te halen', zo merkt de Volkskrant op. Ook het sneue wegvallen van Shaqueel van Persie viel de krant op. 'Meest ellendig voor de ploeg van coach Robin van Persie was het uitvallen van zijn zoon Shaqueel van Persie kort voor tijd nadat hij pas net was ingevallen.'

Telegraaf: 'Nachtmerrie in Sevilla'

Ook de Telegraaf spreekt over een slechte avond voor Feyenoord. Zij zetten al vraagtekens bij de opmerkelijke opstelling van de Rotterdammers. 'Met de meest onwerkelijke opstelling die Feyenoord ooit heeft moeten fabriceren in een internationale wedstrijd hebben de Rotterdammers noodgedwongen een punt achter hun Europese avontuur van dit seizoen gezet', aldus het dagblad. Vooral aanvaller Cyle Larin moet het ontgelden, nadat de Canadees de een na de andere kans verprutste. 'De Canadees Cyle Larin zal nog wel eens badend in het zweet wakker worden van alle kansen die hij bij een van zijn spaarzame basisplaatsen heeft gekregen', zo stelt de Telegraaf.

Algemeen Dagblad: 'Zorgen om Shaqueel van Persie'

Het AD legt de focus vooral op het uitvallen van Van Persie junior. 'In de slotfase waren er vooral zorgen bij Feyenoord om de jonge Van Persie, die bij een luchtduel vervelend landde en een op het oog zware blessure opliep', aldus het Rotterdamse dagblad. Mikos Gouka denkt zelfs dat Robin van Persie de Europese campagne allang had opgegeven. 'De nogal fletse campagne in Europa en de bijbehorende uitschakeling was door Feyenoord eigenlijk voor de jaarwisseling al geaccepteerd in Boekarest toen FCSB en 1-3 achterstand omboog in een 4-3 winst.'

Kranten zien Feyenoord slecht spelen in Europa | VoetbalNieuws