'PSV heeft basiskracht op tijd terug voor Champions League-duel met Newcastle'

PSV krijgt op een cruciaal moment een belangrijke speler terug. Anass Salah-Eddine is net op tijd terug van de Afrika Cup. De linksback reist mee naar Engeland voor het Champions League-duel met Newcastle United.
Salah-Eddine maakte deel uit van de Marokkaanse ploeg die zondag de finale verloor van Senegal. PSV moest de afgelopen weken zowel hem als Ismael Saibari missen vanwege het toernooi. Saibari is geschorst voor het duel op St. James’ Park en krijgt een paar dagen rust. Hij sluit donderdag weer aan in Eindhoven.
De Eindhovenaren staan er goed voor in de groepsfase en kunnen met een overwinning in Newcastle een grote stap zetten richting de volgende ronde. De terugkeer van Salah-Eddine komt op een belangrijk moment, zeker gezien het drukke programma en de noodzaak om voluit te gaan in Engeland.









