Goed nieuws uit München: Bayern-ster keert na maanden terug in selectie

Goed nieuws vanuit München. Bayern laat vrijdagochtend weten dat Jamal Musiala eindelijk weer inzetbaar is. Het talent van Die Rekordmeister stond maanden langs de kant, maar kan nu zijn opwachting maken tegen Leipzig.
In juli 2025 kreeg Musiala te maken met een zeer vervelende blessure. Tijdens het WK voor Clubs in de Verenigde Staten kwam de aanvallende middenvelder lelijk in botsing met keeper Gianluigi Donnarumma van PSG, waarna de Duitser zijn kuitbeen brak. Bayern hoopte Musiala in december weer in te kunnen zetten, maar door een kleine terugslag wordt dat nu dus januari.
'Hij zou misschien zelfs kunnen starten', zo stelt trainer Vincent Kompany op de persconferentie in aanloop naar de kraker tegen RB Leipzig. Wel is de oefenmeester voorzichtig met zijn pupil, die eerst weer moet wennen. 'Op een gegeven moment zullen ze hun oude niveau weer bereiken. Als je constant speelt, bouw je conditie op. Nu heeft hij de tijd gehad om zijn lichaam te laten herstellen. Blessures geven je tijd om sterker terug te komen.' Musiala keert dus in ieder geval weer terug in de wedstrijdselectie voor komende zaterdag.









