Weersomstandigheden treffen ook KNVB Beker: De Treffers - NEC nu al uitgesteld

De winterse weersomstandigheden hebben nu al zijn weerslag op komende week. Het duel tussen De Treffers en NEC in de achtste finale van de Eurojackpot KNVB Beker is met een week uitgesteld.
Het duel tussen De Treffers en NEC stond aanvankelijk komende dinsdag op de planning, maar deze is verzet naar dinsdag 20 januari om 18.45 uur. 'Aanleiding hiervoor zijn de recente weersomstandigheden en de weersverwachting voor de komende dagen', aldus NEC via de officiële clubkanalen.
Dat betekent dat NEC pas tegen NAC Breda zijn eerste officiële wedstrijd na de winterstop gaat spelen. Op zaterdag 17 januari staat dat duel gepland in het Rat Verlegh Stadion.
Voor supporters van NEC die naar Groesbeek af zouden reizen maar nu toch niet kunnen, heeft de club een oplossing. 'Dan kun je het aankoopbedrag van je ticket terugkrijgen.'




