Deze opvallende rugnummerkeuze heeft Taylor gemaakt bij Lazio

De officiële presentatie van Kenneth Taylor bij Lazio moet nog plaatsvinden, maar het is al wel duidelijk geworden met welk rugnummer hij in Rome gaat spelen. De voormalig middenvelder van Ajax krijgt nummer 24 toebedeeld.
Bij Ajax speelde Taylor zijn wedstrijden met rugnummer 8. Dat is natuurlijk niet het rugnummer waarmee hij debuteerde bij Ajax, want dat was nummer 25.
Helaas voor Taylor is 25 al bezet bij Lazio door Oliver Provstgaard, maar wat opvallend is, is dat 8 wel vrij is. Dat nummer werd gedragen door Matteo Guendouzi, die naar Fenerbahçe is gegaan.
Waarom Taylor het nummer van de Fransman niet heeft overgenomen, is onduidelijk. Mogelijk komt dit omdat Lazio naar verluidt nog een middenvelder zoekt.




