Engelse pers ziet Nederlander door het ijs zakken bij Liverpool tegen Arsenal

Engelse pers hard voor Gakpo na Arsenal - Liverpool | VoetbalNieuws
PRAAT MEE!

De Engelse pers is na de topper tussen Arsenal en Liverpool (0-0) eensgezind over het optreden van Cody Gakpo. De Oranje-international wist geen stempel te drukken tegen de koploper van Engeland en was vaak erg slordig in balbezit.

'Gakpo speelde linksbuiten, maar moest een groot gedeelte van de wedstrijd verdedigen. Hij zag een schot geblokkeerd worden en hij verspeelde een andere aanval met een verschrikkelijk pass op Milos Kerkez', schrijft Express, dat Gakpo met een 5 het laagste cijfer van de wedstrijd gaf.

Ook The Liverpool Echo zag weinig aanvallende dreiging van de Nederlander. 'Het leek er in de openingsfase op alsof hij als centrale verdediger speelde, maar uiteindelijk stond hij gewoon linksbuiten. Zijn aanvallende impact en steun aan Kerkez kwamen slechts met horten en stoten', aldus het medium, dat Gakpo eveneens het laagste cijfer bij Liverpool gaf: een 6.

Ook The Standard is niet mild en deelt opnieuw een 5 uit aan Gakpo. 'Hij beleefde een stille avond in aanvallend opzicht en defensief werd zijn wedstrijd gekenmerkt door meerdere onnodige fouten', klinkt het.