'Ajax wil stunten met komst Ugarte van Manchester United'

Ajax wil Manuel Ugarte huren van Man United | VoetbalNieuws
Update: 7 januari om 17:06
PRAAT MEE!

Ajax denkt serieus aan het binnenhalen van Manuel Ugarte. Dat weet Voetbal International te melden. Door 'verschillende omstandigheden' ziet Ajax mogelijkheden om de Uruguayaans international te huren van Manchester United. Ugarte staat zelf ook open voor Ajax, al kan zijn salaris nog een struikelblok vormen.

Ajax is nog altijd hard opzoek naar een versterking voor de 6-positie. De Amsterdammers staan er voor open om een speler voor die positie de rest van het seizoen te huren. Eerder werd de naam van West Ham middenvelder Guido Rodriguez al nadrukkelijk genoemd, maar hij lijkt te vertrekken naar Juventus. Nu meldt VI dus dat Ugarte hoog op de lijst staat om de selectie op huurbasis te versterken. Manchester United betaalde anderhalf jaar geleden nog zo'n vijftig miljoen euro voor de middenvelder.

Door 'verschillende omstandigheden' lijkt een deal haalbaar voor Ajax. Ugarte heeft met het oog op het WK namelijk wel oren naar de move. De Uruguayaan is op zoek naar meer speeltijd. Er zijn meer kapers op de kust. Zo wordt onder meer het Turkse Galatasaray genoemd als mogelijke bestemming voor de middenvelder.

Ugarte kwam tot dusver tot vijftien officiële duels voor Manchester United dit seizoen. Toen Erik ten Hag nog aan het roer stond op Old Trafford, namen The Red Devils hem in de zomer van 2024 voor vijftig miljoen over van Paris Saint-Germain. De Franse topclub kocht Ugarte op zijn beurt weer voor zestig miljoen van Sporting Portugal in 2023.