'Mislintat-miskoop ondergaat medische keuring en verlaat Ajax'

Gastón Ávila op weg naar Rosario Central | VoetbalNieuws
Update: 7 januari om 16:44
PRAAT MEE!

Ajax lijkt op korte termijn alsnog afscheid te gaan nemen van Gastón Ávila. De Argentijnse verdediger zag een transfer naar São Paulo FC recent nog in het water vallen, maar staat nu op het punt om op huurbasis terug te keren bij Rosario Central. Ávila zou op dit moment zelfs medisch gekeurd worden.

Het lokale Rosario3 weet namelijk dat Ávila op het punt staat om terug te keren bij Rosario Central. In de afgelopen uren werd de verdediger al in verband gebracht met een nieuw dienstverband bij zijn oude club. Die lijkt er nu dus te gaan komen, aangezien Ávila woensdag wordt gekeurd door Rosario Central. Doorstaat hij die keuring, dan volgt een nieuwe verhuurperiode. Naar verluidt heeft Rosario Central een optie tot koop bedongen. De hoogte daarvan is niet bekend.

Ávila werd in de zomer van 2023 voor 12,5 miljoen euro overgenomen van Royal Antwerp, als een van de duurdere aankopen van voormalig technisch directeur Sven Mislintat. Mede door een zware blessure wist de linksbenige verdediger nooit indruk te maken in het eerste elftal. In totaal kwam hij slechts acht keer in actie voor Ajax.