FIFA denkt na over veranderingen tijdens WK-wedstrijden

FIFA overweegt reclames tijdens drinkpauzes WK 2026 | VoetbalNieuws
PRAAT MEE!

De FIFA is momenteel in gesprek over het mogelijk tonen van advertenties tijdens de drinkpauzes op het WK van 2026. De pauzes van drie minuten worden door de adverteerders gezien als perfect moment om reclames uit te zenden, wat de FIFA natuurlijk weer veel geld op kan leveren.

“De FIFA heeft gesprekken met partners FOX Sports en Telemundo over het mogelijk implementeren van advertenties tijdens drinkpauzes op het WK,” meldt Sports Business Journal vrijdag, op basis van bronnen die bekend zijn met de onderhandelingen.

Eerder deze week kondigde de FIFA al aan dat bij iedere WK-wedstrijd, zelfs bij lagere temperaturen, een drinkpauze van drie minuten zal worden ingelast. Deze momenten zijn voor adverteerders zeer aantrekkelijk, omdat kijkers dan minder snel wegzappen. Oplettende fans vermoedden al snel dat er commerciële beweegredenen aan de ingelaste pauzes ten grondslag lagen.

Video