FC Volendam heeft goed nieuws en verlengt contract van hoofdtrainer Kruys

FC Volendam en hoofdtrainer Rick Kruys gaan langer met elkaar in zee. De veertigjarige Utrechter heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot 2028. Het contract van Kruys liep aanvankelijk door tot 2026.
Volendam meldt op de officiële kanalen dat alle krabbels gezet zijn. Technisch directeur Patrick Busby zegt blij te zijn met de ontwikkeling. "De aanstelling van Rick Kruys blijkt een schot in de roos. Hij heeft de club met zijn werkwijze in een mum van tijd naar een hoger plan getild. Rick is een vakman, vakidioot, die niets aan het toeval overlaat en open staat voor suggesties."
Met een huidige vijftiende plek is Volendam veilig, maar het verschil met de hekkensluiters is laag. "Wij werken als een hecht tandem heel erg goed samen en ik ben enorm blij dat we Rick zijn jawoord hebben om nog twee seizoen onze hoofdtrainer te zijn. Rick ziet het perspectief van FC Volendam en we kunnen nu in alle duidelijkheid uitkijken naar de sportieve toekomst", besluit Busby.
Kruys reageert zelf ook op de contractverlenging. "Ik ben blij met het vertrouwen van de club. De contractverlenging van Patrick Busby en mij geeft een hoop duidelijkheid aan een ieder. We gaan de missie die we in 2024 zijn gestart verder vervolgen."




