Mourinho begint over Godts: dit vindt de Portugese coach van de Ajax-aanvaller

José Mourinho is onder de indruk van Mika Godts. The Special One vindt de buitenspeler van Ajax 'heel erg goed' en somde een aantal kwaliteiten van hem op.
Ajax ging afgelopen dinsdag in de Champions League onderuit tegen Benfica. Bij de Portugese club is Mourinho actief. Bij Play Sports werd hij gevraagd naar wat hij van Rayane Bounida vond, maar zelf begon hij over Godts.
"Ajax heeft ook een goede linksbuiten (Godts, red.). Hij is heel erg goed. Hij is heel gevaarlijk", aldus Mourinho, die zijn ploeg voorafgaand aan het duel had voorbereid op de Belg. "We hebben dan ook geprobeerd onze rechtsback (Amar Dedic, red.) meer bescherming te geven. Vooral aan de binnenkant, want daar is Godts zeer dreigend."
Godts werd dinsdag wel bekritiseerd door Khalid Boulahrouz. De analyticus stipte het verschil tussen Bounida en Godts als 'groot' aan.




