Koploper PSV neemt het op tegen NAC Breda: zo verliepen de laatste onderlinge duels

PSV en NAC Breda treffen elkaar komende zaterdag opnieuw in de Eredivisie. De Eindhovenaren zijn al tien thuisduels op rij ongeslagen tegen de Bredanaars. VoetbalNieuws blikt vooruit op de historie van dit affiche.
Zo verliepen de laatste vijf duels in Eindhoven
De cijfers in eigen huis spreken voor zich: PSV domineert. In januari 2025 leek NAC even te stunten na een goal van Leo Sauer, maar Guus Til en Ricardo Pepi bezorgden PSV alsnog de winst: 3-2. In 2022 werd het zelfs 4-0. De vijf meest recente ontmoetingen in het Philips Stadion eindigden allemaal in winst voor PSV. Het doelsaldo: twintig voor, vier tegen.
NAC won voor het laatst in competitieverband in mei 1995 met 2-4. Sindsdien volgden 24 bezoekjes zonder zege. Alleen in de beker werd nog één keer gewonnen: in 2004 kopte Nourdin Boukhari zijn ploeg naar de halve finale. PSV won 96 van de 169 onderlinge duels, NAC 42. In Eindhoven boekte PSV 57 zeges uit 84 officiële wedstrijden. Willy van der Kuijlen scoorde liefst 24 keer tegen NAC in zeventien thuiswedstrijden.
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
25 jan 2025 | PSV – NAC Breda | 3-2 |
8 feb 2022 | PSV – NAC Breda | 4-0 |
9 mrt 2019 | PSV – NAC Breda | 2-0 |
31 mrt 2018 | PSV – NAC Breda | 5-1 |
16 aug 2014 | PSV – NAC Breda | 6-1 |









