Crisis in Turkije: aanvaller vertrekt naar Portugal en wil stoppen

De Portugese voetballer Rafa Silva wil per direct stoppen als profvoetballer. Dat melden Turkse media. De aanvaller zou erg ontevreden zijn bij zijn huidige werkgever Besiktas en wil per direct vertrekken.
De 32-jarige Silva zou zich al langer ongelukkig voelen in Istanbul. Met vijf goals en een assist in tiend duels is de Portugees nog wel belangrijk voor zijn club. Kort na de verloren derby tegen Fenerbahçe liet de aanvaller intern weten te willen stoppen. Vervolgens is de Portugees vertrokken naar zijn thuisland, zonder toestemming van zijn club.
De situatie is al maanden aan de gang. Silva heeft moeten met de trainer van Besiktas, Sergen Yalçın. Volgens meerdere Turkse media weigert de aanvaller nog in actie te komen onder deze trainer. De clubleiding erkent inmiddels ook dat de problemen escaleren en bereidt een formele exit voor. Besiktas zou denken aan een contractontbinding, maar werkt ook aan een verplichte schadevergoeding als hij ooit terug zou keren als profvoetballer.




