NEC viert 125-jarig bestaan: alles over de jubileumwedstrijd van de Nijmegenaren

NEC viert op zaterdag 15 november haar 125-jarig jubileum met een unieke wedstrijd in het Goffertstadion. Onder leiding van Mario Been en Ron de Groot keren tientallen oud-spelers terug voor een eenmalig duel dat bol staat van nostalgie.
Been en De Groot, beiden voormalig hoofdtrainer van NEC, coachen twee elftallen met bekende namen uit de clubgeschiedenis. Zo keren spelers als Lasse Schöne, Gábor Babos, Jeremain Lens, Dennis Gentenaar, Jack de Gier en Jarda Simr nog één keer terug op het veld. Ook culthelden als Patrick Pothuizen, Romano Denneboom en Collins John maken hun opwachting.
Jasper Cillessen is er niet bij. De doelman die momenteel bij de Nijmegenaren als tweede doelman fungeert heeft een lichte blessure en moet het duel aan zich voorbij laten gaan.
Waar en hoe laat wordt de jubileumwedstrijd van NEC uitgezonden?
De jubileumwedstrijd begint om 16.30 uur en is live te zien op ESPN. In de rust neemt Jonathan Okita officieel afscheid van het publiek. De aanvaller leidde NEC in 2021 met zijn doelpunten terug naar de Eredivisie.
Selecties jubileumwedstrijd NEC
Team Mario | Team Ron |
|---|---|
Gábor Babos | Dennis Gentenaar |
Peter Wisgerhof | Jeffrey Leiwakabessy |
Patrick Pothuizen | Édgar Barreto |
Youssef El Akchaoui | Jarda Simr |
Jonas Olsson | Resit Schuurman |
Lasse Schöne | Jack de Gier |
Lorenzo Davids | Antti Sumiala |
Dominique Kivuvu | Rens van Eijden |
Romano Denneboom | Wilfried Brookhuis |
Rutger Worm | Christian Santos |
Joël Tshibamba | Rob Wielaert |
Jeremain Lens | René van Rijswijk |
Collins John | Sjoerd Ars |
Brett Holman | Leroy George |
John Goossens | Nick van der Velden |
Muslu Nalbantoglu | Björn van der Doelen |
Jhonny van Beukering | Frank Demouge |
Saïdi Ntibazonkiza | Gorgi Hristov |
Melvin Platje | — |




