Hakimi mist mogelijk Afrika Cup, PSG moet ook andere sterspelers weken missen

PSG moet het de komende weken naast Achraf Hakimi ook zonder Ousmane Dembélé en Nuno Mendes doen, zo brengt de club naar buiten in een statement. De met 1-2 verloren wedstrijd tegen PSG bleek achteraf een waar slagveld te zijn geweest.
Hakimi viel dinsdagavond vlak voor rust uit na een harde overtreding door Luis Díaz. De Colombiaan was daardoor, naast zijn twee doelpunten, de meest besproken man op het veld in Parijs. Woensdag blijkt dat de Marokkaan zijn enkel zwaar heeft verstuikt en er weken uit ligt. Normaal gesproken staat daar een herstel van 6-8 weken voor. Daardoor komt ook Hakimi's deelname met Marokko aan de Afrika Cup, die van 21 december tot 18 januari in eigen land wordt gehouden, in gevaar. Voor de Marokkanen zou het een hard gelag zijn als zij hun aanvoerder moeten missen. Voor PSG komt de rechtsback niet meer in actie dit kalenderjaar.
Naast Hakimi moeten Les Parisiens het de komende weken ook stellen zonder Ballon D'Or-winnaar Ousmane Dembélé. De Fransman moest net als Hakimi nog voor rust het veld verlaten en blijkt dinsdag opnieuw een blessure aan zijn kuit te hebben opgelopen. Daarnaast werd ook bekend dat Nuno Mendes de komende weken met een knieblessure langs de kant zal staan.




