'Oud-Ajacied werkt aan rentree: United hoopt op comeback voor nieuwjaar'

Lisandro Martínez bijna terug bij Manchester United na zware knieblessure | VN
PRAAT MEE!

Lisandro Martínez werkt hard aan zijn terugkeer na maanden blessureleed. De Argentijn herstelt van een zware kruisbandblessure. Manchester United verwacht hem voor het einde van het jaar weer inzetbaar te hebben.

Manchester United hoopt dat Martínez dit kalenderjaar weer minuten kan maken. De oud-Ajacied is al sinds februari uitgeschakeld met een gescheurde voorste kruisband en heeft sindsdien geen duel meer gespeeld voor de Engelse topclub. Volgens The Sun traint hij nog individueel op het complex in Carrington, maar de verwachting is dat hij na de interlandperiode van november kan terugkeren in de selectie.

Martínez begon eind juli met veldtraining tijdens de voorbereiding, maar de medische staf wil geen risico nemen. Trainer Rúben Amorim benadrukte eerder dat United zijn agressie en leiderschap mist. 'We missen Licha in alles wat hij doet, we hebben hem nodig in dit team', zei Amorim tegen eerder, waarmee hij het belang van de verdediger onderstreepte.

Sinds zijn overstap van Ajax in de zomer van 2022 kreeg Martínez meerdere zware blessures te verwerken. Zo brak hij in april 2023 zijn middenvoetsbeentje en liep hij later een kuitblessure op. Op Transfermarkt.com staat zijn marktwaarde momenteel op veertig miljoen euro, en zijn contract bij United loopt door tot medio 2027.