Deze amateurploegen hebben zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de KNVB Beker

De tweede voorronde van de KNVB Beker leverde dinsdagavond spektakel op met late goals, verlengingen en uitgeschakelde favorieten. Terwijl sommige clubs hun bekerdroom zagen eindigen, mogen anderen zich opmaken voor een mogelijk duel met een profclub. VoetbalNieuws vertelt je welke amateurploegen zich mogen opmaken voor het hoofdtoernooi van de beker.
Halsteren draaide een 0-2 achterstand tegen ASWH om in een 3-2 overwinning dankzij een treffer van Jawad Bellahsan in blessuretijd. Ook Gemert plaatste zich door een late goal in de verlenging tegen Meerssen. Andere clubs die zich plaatsten zijn onder meer Capelle, Eemdijk, De Treffers en HHC Hardenberg.
RBC uit Roosendaal kon na het faillissement in 2011 voor het eerst weer het hoofdtoernooi bereiken, maar verloor in eigen huis met 0-1 van GVVV. Kozakken Boys, de hoogst spelende Brabantse club, moest na verlenging buigen voor Barendrecht: 2-3.
De loting voor de eerste ronde is op vrijdag 26 september in De Voetbalkantine op ESPN.
Uitslagen tweede voorronde KNVB Beker
UDI’19 – Sportlust’46 0-1
Noordwijk – HHC Hardenberg 0-2
Hercules – Spakenburg 1-3
Scherpenzeel – Hoogeveen 3-4
Halsteren – ASWH 3-2
DOVO – TEC 1-0
Capelle – Scheveningen 5-1
HZVV – Excelsior Maassluis 1-5
De Treffers – FC Volendam O21 6-3
HFC – ARC 5-0
Rohda Raalte – DVS’33 1-0
Eemdijk – Excelsior’31 2-1
Meerssen – Gemert 0-1
Hoek – Blauw Geel’38 1-0
RBC – GVVV 0-1
Sparta Nijkerk – Kloetinge 4-3
Kozakken Boys – Barendrecht 2-3
Lisse – Urk 4-1
HSC’21 – SC ’t Zand 3-1
Groene Ster – Genemuiden (nog te spelen)









