Zo kan Spotify de 400 miljoen euro deal met FC Barcelona officieel stopzetten

FC Barcelona sloot in 2022 een miljoenendeal met Spotify, maar daar zou wel eens een einde aan kunnen komen wanneer het niet snel terugkeert naar het stadion. Volgens Cadena SER moeten de Catalanen volledig zijn teruggekeerd in hun Spotify Camp Nou.
In juli 2022 sloten Barcelona en Spotify een deal die twintig miljoen euro per seizoen in het laatje van de Catalanen zou brengen voor gedurende twintig jaar: een deal van vierhonderd miljoen euro dus. In die deal zat de naamsverandering van het stadion verweven, maar daar wordt nu al lang aan gesleuteld.
Omdat Barcelona momenteel niet kan spelen in het eigen stadion, komt er in plaats van twintig miljoen euro per jaar vijf miljoen euro per jaar binnen van Spotify, zo weet het Spaanse medium. Pas wanneer het vernieuwde stadion voor negentig procent gevuld is met supporters, zal de volledige betaling weer plaatsvinden, klinkt het.
Mocht dit voor 1 juli 2028 (zes jaar na dato van de gesloten deal) nog niet zijn gebeurd, dan kan Spotify de deal met Barcelona afkappen. Dat zou een aanzienlijk bedrag schelen op de rekening van de Spaanse landskampioen die erom bekend staat in de financiële problemen te zitten.









