Update: Telegraaf spreekt ESPN-berichtgeving over Ajax en Osula tegen

Ajax jaagt op Dolberg, Osula alternatief maar lastig haalbaar | VoetbalNieuws
Update: 2 september 2025 om 19:06
1Reacties

William Osula is de volgende spits op de radar van Ajax. Mocht de transfer rondom Kasper Dolberg niet lukken, dan schakelt Ajax door naar de aanvaller van Newcastle United. Dat schrijft ESPN.

Ajax is volop in gesprek met RSC Anderlecht om Kasper Dolberg terug te halen, maar de Belgen houden vast aan een definitieve verkoop rond de tien miljoen euro. Omdat een akkoord nog uitblijft, heeft Ajax alternatieven achter de hand. Volgens ESPN staat Osula bovenaan dat lijstje.

De Deense spits van 22-jaar oud mag op huurbasis vertrekken uit Newcastle. De Engelse club ziet toekomst in hem, maar wil hem speelminuten laten maken. Afgelopen week speelde Osula nog in de Premier League en scoorde hij tegen Liverpool. Zijn eerdere transfer naar Eintracht Frankfurt ketste op het laatste moment af, waardoor Ajax nu een kans ziet.

Osula is een jeugdproduct van FC Kopenhagen en maakte naam bij Sheffield United, waar hij doorbrak en ook kort werd verhuurd aan Derby County. In 2024 verhuisde hij voor vijftien miljoen euro naar Newcastle. Inmiddels staat de teller op drie wedstrijden en één doelpunt dit seizoen.

Update:

De Telegraaf dat er momenteel weinig speelt tussen William Osula en Ajax. De speler van Newcastle United zou zijn aangeboden bij de Amsterdammers, maar veel verder is het (nog) niet gekomen, aldus de krant. Ajax blijft volledig op Kasper Dolberg focussen.