Deze spelers mogen deze transferwindow nog vertrekken bij Manchester United

Manchester United werkt in de slotweek van de transferperiode aan meerdere uitgaande transfers. Volgens The Telegraph staan verschillende spelers op de nominatie om Old Trafford te verlaten.
De grootste naam is Antony. De Braziliaan werd in 2022 voor 82 miljoen euro overgenomen van Ajax, maar wist nooit zijn stempel te drukken. Na een huurperiode bij Real Betis is de Spaanse club nu in gesprek om hem opnieuw binnen te halen. Daarbij wordt gedacht aan een verhuur met een verplichte koopoptie.
Ook Jadon Sancho, Tyrell Malacia en Rasmus Højlund kunnen nog vertrekken. Voor Højlund ligt er interesse uit Italië, waar Napoli de spits graag wil overnemen. Daarnaast is Alejandro Garnacho op weg naar Chelsea. De Londense club en United moeten nog tot een akkoord komen, maar de verwachting is dat de overstap spoedig kan worden afgerond.
United wil met de uitgaande transfers financiële ruimte creëren voor de komst van een nieuwe doelman. Senne Lammens van Royal Antwerp is de topkandidaat. De Belgische international moet de concurrentie aangaan met André Onana en Altay Bayındır, die beiden onder vuur liggen.









