Waarom de ouders van Jobe Bellingham verhaal haalden in de Dortmund-kleedkamer

Een bijzonder tafereel afgelopen weekend. Mark en Denise Bellingham, de ouders van Jude en Jobe, zijn de kleedkamer van Borussia Dormtund ingestormd tijdens het duel met FC Sankt Pauli.
Jobe Bellingham speelt sinds afgelopen zomer bij Dortmund. Afgelopen weekend stond zijn eerste wedstrijd in de Bundesliga op het programma en die verliep niet zoals hij had gehoopt. Na 45 minuten voetballen werd Bellingham naar de kant gehaald en dat was tegen het zere been van vader en moeder.
Volgens Duitse berichtgeving kwamen de ouders van Bellingham zelfs in de kleedkamer verhaal halen bij trainer Nico Kovac. Ook sportief directeur Sebastian Kehl vertelde over de situatie.
‘We zijn allemaal teleurgesteld over de afloop van gisteren. De actieve zone is en blijft echter gereserveerd voor spelers, coaches en management, niet voor families en adviseurs. Dit zal niet meer gebeuren. We hebben alle betrokkenen duidelijk geïnformeerd’, aldus de bestuurder van Dortmund.









