Deze negen Nederlanders zijn dit seizoen actief in de Bundesliga

Dit is het complete overzicht van Nederlanders in de Bundesliga 2025/26
Update: 25 oktober 2025 om 15:50
Praat mee!

De bal rolt alweer in de Bundesliga en ook dit seizoen zijn er meerdere Nederlandse spelers en trainers actief in de hoogste Duitse competitie. Met nieuwkomers, vaste basiskrachten en zelfs een paar boegbeelden wordt het opnieuw een interessant jaar voor de Oranjevolgers.

In de Bundesliga lopen ook dit seizoen flink wat Nederlanders rond. Bij RB Leipzig staan Xavi Simons, Lutsharel Geertruida en Ezechiel Banzuzi onder contract, al is het de vraag of Simons blijft nu clubs als Chelsea interesse tonen. Ook bij Bayer Leverkusen is de Nederlandse inbreng groot, met doelman Mark Flekken, aanvaller Ernest Poku en trainer Erik ten Hag.

Verder zijn Rav van den Berg (1. FC Köln) en Wouter Burger (Hoffenheim) nieuwe gezichten in Duitsland. Paul Simonis staat aan het roer bij VfL Wolfsburg, terwijl Ramon Hendriks (VfB Stuttgart) en Danilo Doekhi (Union Berlin) vertrouwde namen zijn. Jeffrey Gouweleeuw blijft hét boegbeeld: hij speelt al sinds 2016 bij FC Augsburg en draagt opnieuw de aanvoerdersband.

Overzicht Nederlanders in de Bundesliga 2025/26:


Ezechiel Banzuzi – RB Leipzig
Mark Flekken – Bayer Leverkusen
Ernest Poku – Bayer Leverkusen
Paul Simonis – VfL Wolfsburg (trainer)
Rav van den Berg – 1. FC Köln
Wouter Burger – Hoffenheim
Ramon Hendriks – VfB Stuttgart
Danilo Doekhi – Union Berlin
Jeffrey Gouweleeuw – FC Augsburg