'Itakura-transfer toch weer onzeker: Ajax en Feyenoord krijgen concurrentie'

Eintracht Frankfurt mengt zich in de strijd om Ko Itakura. Ajax was al weken in onderhandeling, maar de Duitsers zien hun kans, meldt onder meer Sacha Tavolieri.
Volgens Sacha Tavolieri wil Frankfurt profiteren van de vastgelopen gesprekken tussen Ajax en Borussia Mönchengladbach. Het openingsbod van Ajax werd als te laag bestempeld door Florian Plettenberg van Sky Sport. Gladbach wil minimaal tien miljoen euro plus bonussen ontvangen voordat er opnieuw wordt gesproken. Itakura heeft nog een contract tot medio 2026 en speelde zevenendertig interlands voor Japan. De verdediger wil naar Amsterdam, maar Frankfurt biedt ook Champions League-voetbal. De club eindigde vorig seizoen als derde in de Bundesliga en zoekt een opvolger voor Tuta, die naar Al-Duhail vertrok.
Ajax heeft naar verluidt al een persoonlijk akkoord met Itakura, maar moet eerst tot een akkoord komen met Gladbach. Feyenoord was eerder geïnteresseerd, maar focust zich nu op Anel Ahmedhodzic van Sheffield United. PSV haakte eerder af vanwege de prijs. Frankfurt heeft financiële ruimte dankzij de verkoop van Hugo Ekitike aan Liverpool voor vijfennegentig miljoen euro. De gesprekken tussen Frankfurt en Gladbach zijn inmiddels begonnen.









