'Simons zet in op terugkeer naar Spanje, entourage sprak al met Deco'

Xavi Simons wil deze zomer graag terugkeren bij FC Barcelona. Volgens het Spaanse medium Sport heeft sportief directeur Deco al een gesprek met de entourage van Simons gehad.
Simons doorliep de jeugdopleiding van FC Barcelona, waarna hij via Paris Saint-Germain en PSV bij RB Leipzig terecht kwam. Deze zomer wil de Oranje-international vertrekken bij de Duitse ploeg en het liefst keert hij terug bij Barça. Kamp-Simons besloot daarom Deco aan zijn mouw te trekken en een meeting in te plannen. Volgens Sport vond dit deze donderdag plaats in een hotel in Barcelona.
De Catalanen vinden Simons een interessante optie, al lijkt een deal met RB Leipzig een lastig verhaal door de financiële situatie van Barcelona. Simons moet namelijk zo'n zeventig miljoen euro kosten. Bayern München werd de voorbije maanden ook genoemd als mogelijke nieuwe bestemming









