Deze clubs maken volgens Opta de grootste kans om het WK voor clubs te winnen

Opta: Paris Saint-Germain favoriet voor winst WK voor clubs | VoetbalNieuws
Update: 28 juni 2025 om 19:15
Praat mee!

Het WK voor clubs is in volle gang en de knock-out fase van het toernooi is aangebroken. Opta heeft voorspeld welke clubs de meeste kans maken op de eindzege. Paris Saint-Germain heeft volgens het befaamde statistiekenbureau de meeste kans.

Opta heeft gekeken naar de huidige prestaties van de teams in combinatie met de route die zal worden afgelegd richting de finale. Daarbij komen PSG, Manchester City en Internazionale als sterkste kanshebbers uit de strijd met respectievelijk 20.6, 20.4 en 12.4 procent. Real Madrid staat met 8.7% verrassend op de zesde plaats, achter FC Bayern München (11.3%) en Chelsea (10.4%).

Van de clubs buiten Europa maakt Palmeiras de grootste kans volgens Opta. De Braziliaanse club heeft slechts 0.9% kans. Voor het Inter Miami van Lionel Messi worden de kansen nóg lager ingeschat met 0.3%.