Topclubs gaan van start: alle eerste trainingen van Eredivisieclubs op een rij

Eerste clubs gestart: alle eerste trainingen van Eredivisieclubs op een rij
Update: 29 juni om 15:25
PRAAT MEE!

Hoewel AZ op 25 mei nog de laatste wedstrijd speelde, stonden de spelers vorige week donderdag alweer op het trainingsveld. VoetbalNieuws zet op een rij wanneer alle Eredivisieclubs starten met de voorbereiding.

AZ heeft als eerste Eredivisie-club de voorbereiding op het nieuwe seizoen geopend. De selectie stond donderdag al op het veld, ondanks tien afwezigen door interlands, blessures en privéredenen. De Alkmaarders willen op tijd klaar zijn voor de tweede voorronde van de Conference League. 

Ook de rest van de Eredivisie maakt zich op voor de eerste trainingen. Go Ahead Eagles volgt op twintig juni. Ajax, Feyenoord en PSV, de regerend kampioen, starten allemaal op 30 juni. Clubs als FC Twente, PEC Zwolle en Heracles beginnen al eerder in juni.

Eerste trainingen Eredivisie 2025/2026

AZ:19 juni
Go Ahead Eagles: 20 juni
Fortuna Sittard: 22 juni
Heracles: 23 juni
FC Twente: 23 juni
SC Heerenveen: 21 juni
FC Groningen: 26 juni
FC Volendam: 26 juni
FC Utrecht: 26 juni
NEC: 28 juni
Telstar: 28 juni
Ajax: 30 juni
PSV: 30 juni
Feyenoord: 30 juni
NAC Breda: 30 juni
Excelsior: 1 juli