'Ajax ziet Mislintat-aankoop niet meer terug: interesse uit Duitsland en Engeland'

Jakov Medic lijkt zijn laatste minuten in het shirt van Ajax al gespeeld te hebben. De Kroatische verdediger kan volgens De Telegraaf rekenen op serieuze belangstelling uit de Bundesliga en de Engelse Championship.
Medic, zesentwintig jaar, kwam in de zomer van 2023 naar Ajax als een van de twaalf aankopen van de inmiddels vertrokken Sven Mislintat. In Amsterdam wist hij geen vaste waarde te worden. Afgelopen seizoen speelde Medic op huurbasis voor VfL Bochum, waar hij in de Bundesliga tot drieëntwintig wedstrijden kwam en één keer scoorde.
Meerdere clubs uit de onderste regionen van de Bundesliga hebben zich inmiddels gemeld bij Ajax. Ook vanuit de subtop van de Championship is er concrete interesse. Medic zelf staat open voor een definitief vertrek uit de Johan Cruijff ArenA.
Met het aanstaande vertrek van Medic ruimt Ajax opnieuw een speler op uit de veelbesproken transferzomer onder Mislintat. Eerder werden ook al andere aanwinsten van de Duitser verkocht of verhuurd.