Marca: Marokkaanse topclub wil stunten in aanloop naar WK en Ronaldo vastleggen

Cristiano Ronaldo twijfelt over een langer verblijf bij Al Nassr. Volgens het Spaanse Marca wil WK-deelnemer Wydad Casablanca toeslaan en de Portugese vedette vastleggen.
Wydad Casablanca, één van de vier Afrikaanse deelnemers aan het nieuwe WK voor clubs dat op 14 juni start, heeft zijn zinnen gezet op Ronaldo. De club hoopt op een sportieve én commerciële stunt. Zijn aanwezigheid zou niet alleen publiek trekken, maar ook de zichtbaarheid van de FIFA-competitie vergroten. "Het zou een enorme boost zijn", klinkt het uit Marokkaanse hoek volgens Marca.
Bij Al Nassr loopt het minder soepel. Hoewel Ronaldo nog regelmatig scoort, is het sportieve succes uitgebleven. De club dreigt deelname aan de Aziatische Champions League te missen. Bovendien is het onzeker of zijn contract verlengd wordt. "De club twijfelt of het verder wil bouwen rond Ronaldo", meldt Marca.
Ondertussen nemen de geruchten toe. Clubs uit Brazilië toonden al interesse, nu dus ook Wydad. De timing is opvallend: in juni opent een korte transferperiode richting het WK voor clubs. Een snelle beslissing lijkt nodig, maar voorlopig houdt Ronaldo zich stil.