'Simons brengt Leipzig op de hoogte van vertrekwens, stap naar Engeland lonkt'

Simons brengt Leipzig op de hoogte van vertrekwens
PRAAT MEE!

RB Leipzig is op de hoogte gebracht van de vertrekwens die Xavi Simons heeft. De Nederlander wil deze zomer een stap maken en kan rekenen op interesse van Engelse topclubs en Bayern München, meldt Fabrizio Romano.

Leipzig kent een moeizaam seizoen en gaat zich niet plaatsen voor de Champions League. Simons lijkt al langere tijd ontevreden en heeft kenbaar gemaakt dat hij deze zomer wil vertrekken. Volgens Romano is Simons klaar voor de volgende stap en staat hij op de radar van onder meer Bayern en topclubs uit de Premier League. 

Leipzig huurde Simons vorig seizoen van Paris Saint-Germain en nam hem afgelopen zomer voor vijftig miljoen euro over van de Fransen. De Duitse club zal bij een verkoop van Simons forse winst willen maken. De Oranje-international heeft volgens Transfermarkt een waarde van zeventig miljoen euro.