Dit zegt Leverkusen-directeur Rolfes over een mogelijk vertrek van Xabi Alonso

Dit zegt Leverkusen-directeur Rolfes over een mogelijk vertrek van Xabi Alonso

Xabi Alonso blijft ook komend seizoen trainer van Bayer Leverkusen, ondanks hardnekkige geruchten over een vertrek naar Real Madrid. Sportief directeur Simon Rolfes heeft na de 3-1 overwinning op VfL Bochum bevestigd dat Alonso bij de club blijft.

De Spaanse coach, die tot medio 2026 onder contract staat in Leverkusen, wordt al maanden genoemd als mogelijke opvolger van Carlo Ancelotti. De Italiaanse trainer kampt met juridische problemen en zou na dit seizoen kunnen vertrekken. Toch is Rolfes stellig: "Hij blijft. Hij heeft gezegd dat er niets speelt en dat hij een contract bij ons heeft", aldus de directeur bij BILD.

Alonso kende het afgelopen jaar groot succes in Duitsland. Met Bayer Leverkusen won hij de landstitel en de DFB Pokal. Ook dit seizoen draait zijn ploeg mee in de top van de Bundesliga en staat het in de halve finale van de beker. Rolfes benadrukt dat er goede communicatie is tussen club en trainer over de plannen voor de komende seizoenen.