Voor de tweede maal: dit is de scheidsrechter bij de topper tussen PSV en Ajax

Gözübüyük fluit PSV - Ajax opnieuw | VoetbalNieuws
Update: 30 maart om 10:56

Serdar Gözübüyük is door de KNVB aangesteld als scheidsrechter voor de topper tussen PSV en Ajax. De ervaren arbiter leidde eerder dit seizoen ook al het duel tussen beide clubs. VoetbalNieuws.nl vertelt je meer. 

Gözübüyük staat bekend als een scheidsrechter die topwedstrijden niet schuwt. Hij wordt door de KNVB regelmatig ingezet bij duels tussen de traditionele top drie. Zijn optreden ligt vaak onder een vergrootglas, zeker bij beladen affiches als deze. Erwin Zeinstra en Patrick Inia zijn zondag de assistent-scheidsrechters. Marc Nagtegaal is de vierde official. Vanuit het ARAG Replay Center in Zeist kijkt Pol van Boekel mee als VAR, met Michael Osseweijer als AVAR. De aftrap in Eindhoven is om 14.30 uur.

Floot Serdar Gözübüyük eerder wedstrijden tussen PSV en Ajax?

Gözübüyük floot eerder dit seizoen op 2 november 2024 het duel in de Johan Cruijff ArenA, dat Ajax met 3-2 won. Afgelopen seizoen eindigde het treffen op 3 februari 2024 in 1-1. In april 2023 was Gözübüyük de leidsman in Eindhoven, waar PSV overtuigend met 3-0 won. In oktober 2021 floot hij ook al de topper, toen Ajax met 5-0 zegevierde. Gözübüyük deelt gemiddeld vier kaarten per topper en wordt regelmatig aangewezen voor wedstrijden tussen de traditionele top drie.