Dit zijn alle duels van de Eredivisieclubs ter voorbereiding op het nieuwe seizoen
Op vrijdag 5 augustus schiet het nieuwe Eredivisieseizoen weer uit de startblokken. De spelers bereiden zich momenteel voor tijdens de nodige trainingskampen en oefenwedstrijden. VoetbalNieuws is je agenda tijdens deze periode en neemt je mee in de voorbereiding van elke Eredivisieclub zodat je geen enkele wedstrijd hoeft te missen. Ook de Europese kwalificatiewedstrijden en de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal worden meegenomen in het overzicht.
Ajax
28 juni: Ajax-SV Meppen 3-0
2 juli: SC Paderborn-Ajax 5-2
9 juli: Ajax-NK Lokomotiva 3-0
15 juli: KAS Eupen-Ajax 1-1
19 juli: Red Bull Salzburg-Ajax 2-3
23 juli: Eintracht Frankfurt-Ajax (afgelast)
26 juli: Ajax-Shakhtar Donetsk 3-1
30 juli: Ajax-PSV (Johan Cruijff Schaal)
AZ
2 juli: AZ-PEC Zwolle 3-1
6 juli: AZ-PAOK Saloniki 2-2
9 juli: Olympiakos Piraeus-AZ 1-0
16 juli: Westerlo-AZ 0-1
21 juli: AZ - Tuzla City (Tweede voorronde Conference League) 1-0
24 juli: AZ-Bologna 1-0
28 juli: Tuzla City - AZ (Tweede voorronde Conference League) 0-4
SC Cambuur
1 juli: SV Meppen-SC Cambuur 2-2
9 juli: 1. FC Magdeburg-SC Cambuur 4-2
12 juli: Regioteam Kootstertille-SC Cambuur 1-7
16 juli: SC Cambuur-Telstar 2-1
22 juli: SC Cambuur-PEC Zwolle 1-3
30 juli: RKC Waalwijk-SC Cambuur
FC Emmen
24 juni: DZOH-FC Emmen 0-1
29 juni: Drenthina-FC Emmen 0-7
1 juli: SVV '04-FC Emmen 0-16
2 juli: vv Hoogezand-FC Emmen 0-11
8 juli: PEC Zwolle-FC Emmen 0-0
17 juli: FC Groningen-FC Emmen 1-2
19 juli: De Graafschap-FC Emmen 3-2
23 juli: FC Emmen-Werder Bremen 0-0
30 juli: Sparta-FC Emmen
Excelsior
2 juli: SV Slikkerveer-Excelsior 2-10
5 juli: VV Lyra-Excelsior 0-15
9 juli: NAC Breda-Excelsior 1-1
12 juli: Excelsior-Almere City 0-2 (vier keer dertig minuten)
16 juli: Excelsior-FC Dordrecht 3-2
22 juli: Heracles Almelo-Excelsior 2-1
30 juli: SC Heerenveen-Excelsior
Feyenoord
2 juli: Feyenoord-FC Kopenhagen 0-7
9 juli: Red Bull Salzburg-Feyenoord 1-2
16 juli: Feyenoord - Union Sint-Gillis 0-4 (vier keer dertig minuten)
24 juli: Feyenoord-Olympique Lyon 0-2
27 juli: Feyenoord-NAC Breda 6-1
Fortuna Sittard
2 juli: Fortuna Sittard-Viktoria Köln 2-3
6 juli: Fortuna Sittard-VfL Bochum 1-1
9 juli: OH Leuven-Fortuna Sittard 1-1
13 juli: Fortuna Sittard-Team VVCS 5-2
16 juli: Royal Antwerp FC-Fortuna Sittard 0-1
22 juli: Shakthar Donetsk-Fortuna Sittard 3-3
30 juli: Fortuna Sittard-VVV-Venlo
Go Ahead Eagles
25 juni: SV Terwolde-Go Ahead Eagles 1-15
29 juni: Go Ahead Eagles-PAOK Saloniki 0-4
2 juli: Go Ahead Eagles-Lokomotiva Zagreb 2-0
6 juli: Standard Luik-Go Ahead Eagles 5-1
9 juli: VfB Oldenburg-Go Ahead Eagles 1-1
16 juli: Helmond Sport-Go Ahead Eagles 1-1
19 juli: Go Ahead Eagles - Team VVCS 5-1
20 juli: Go Ahead Eagles-Volos NFC 1-0
23 juli: Go Ahead Eagles-Roda JC 2-0
23 juli: Go Ahead Eagles-Jong FC Utrecht 0-2
29 juli: Go Ahead Eagles-OFI Kreta 4-1
FC Groningen
24 juni: SC Loppersum-FC Groningen 0-5
2 juli: FC Groningen-PAOK Saloniki 2-1
9 juli: Hannover 96-FC Groningen 3-0
13 juli: V.V. Veelerveen-FC Groningen 0-15
16 juli: FC Groningen-VfL Osnabrück 1-2
17 juli: FC Groningen-FC Emmen 2-1
23 juli: Werder Bremen-FC Groningen 6-1
24 juli: BW Lohne-FC Groningen 1-3
27 juli: Velocitas-FC Groningen 0-9
30 juli: FC Groningen-Osasuna
Sc Heerenveen
28 juni: Regioselectie Gaasterlân-Sleat-sc Heerenveen 0-14
2 juli: Heerenveense Boys-sc Heerenveen 0-7
5 juli: sc Heerenveen-TOP Oss 4-1
8 juli: sc Heerenveen-FC Utrecht 0-1
15 juli: PEC Zwolle-sc Heerenveen 0-2
22 juli: sc Heerenveen-RWDM 1-1
30 juli: sc Heerenveen-Excelsior
NEC
2 juli: SC NEC-NEC 0-11
6 juli: DIO '30-NEC 0-7
9 juli: NEC-RKC Waalwijk 3-1
16 juli: NEC-1. FC Bocholt 4-0
19 juli: De Treffers-NEC (afgelast)
22 juli: 1. FC Köln-NEC 5-0
29 juli: Heracles Almelo-NEC 3-1
PSV
25 juni: PSV-BW Lohne 6-0
2 juli: PSV-Cercle Brugge 2-2
9 juli: Arminia Bielefeld-PSV 4-0
16 juli: PSV-Villarreal 1-2
19 juli: PSV-FC Eindhoven 5-0
23 juli: PSV-Real Betis 2-1
30 juli: Ajax-PSV (Johan Cruijff Schaal)
2 augustus/3 augustus: heenwedstrijd derde voorronde Champions League
9 augustus: return derde voorronde Champions League
RKC Waalwijk
25 juni: Regioteam-RKC Waalwijk 0-5
2 juli: RKC Waalwijk-TOP Oss 5-3
9 juli: NEC-RKC Waalwijk 3-1
12 juli: PEC Zwolle-RKC Waalwijk 7-3
16 juli: Borussia Dortmund O23-RKC Waalwijk 1-1
20 juli: Borussia Mönchengladbach-RKC Waalwijk 1-1
30 juli: RKC Waalwijk-SC Cambuur
Sparta Rotterdam
2 juli: Gouds Sterrenteam-Sparta 0-9
6 juli: Steeds Hooger-Sparta 0-24
12 juli: Quick '20-Sparta 0-3
15 juli: Sparta-Heracles 1-0
20 juli: Willem II-Sparta 0-2
23 juli: Beerschot V.A.-Sparta 1-0
26 juli: VOC-Sparta 1-5
30 juli: Sparta-FC Emmen
FC Twente
25 juni: Bon Boys-FC Twente 0-11
3 juli: FC Twente-FC Nordsjaelland 1-0
8 juli: Fortuna Düsseldorf-FC Twente 1-5
16 juli: FC Twente - Werder Bremen 3-3
22 juli: FC Twente-Schalke 04 3-1
29 juli: FC Twente-Bologna 4-1
4 augustus: heenwedstrijd derde voorronde Conference League
11 augustus: return derde voorronde Conference League
FC Utrecht
2 juli: FC Utrecht-Queen's Park 2-4
6 juli: FC Utrecht-KRC Genk 1-2
8 juli: sc Heerenveen-FC Utrecht 0-1
13 juli: Club Brugge-FC Utrecht 4-2
16 juli: KV Kortrijk-FC Utrecht 2-1
20 juli: FC Utrecht-OFI Kreta 4-0
23 juli: FC Utrecht-De Graafschap 2-1
27 juli: FC Utrecht-AEK Athene 0-1
30 juli: FC Utrecht-Shakhtar Donetsk
Vitesse
2 juli: Westervoortse selectie-Vitesse 0-7
8 juli: Vitesse-Westerlo 0-0
12 juli: Vitesse-Maccabi Haifa 1-0
17 juli: KV Oostende-Vitesse 2-0
22 juli: VVV-Venlo-Vitesse 2-2
26 juli: Vitesse-OFI Kreta 1-2
30 juli: Vitesse-Atrominos
FC Volendam
8 juli: SV De Rijp-FC Volendam 0-8
9 juli: FC Volendam-KRC Genk 3-2
15 juli: NAC Breda-FC Volendam 0-0
22 juli: FC Volendam-AEK Athene 1-2
28 juli: Panathinaikos-FC Volendam
29 juli: ADO Den Haag-FC Volendam
30 juli: Heracles-FC Volendam