AZ klaart de klus in Turkije en plaatst zich voor de achtste finales

Nederland is een achtste finalist rijker in Europa. Nadat Feyenoord en PSV al door wisten te stoten in de Champions League, heeeft AZ zich donderdagavond geplaatst voor de laatste zestien van de Europa League.
AZ begon met een comfortabele 4-1 voorsprong aan de returnwedstrijd tegen Galatasaray en kwam ook in Istanbul uitstekend voor de dag. Door een klutsgoal van Seiya Maikuma gingen de Alkmaarders rusten met een 0-1 voorsprong. Denso Kasius schoot al vroeg na rust op geweldige wijze de 0-2 tegen de touwen en dus was de buit binnen.
Victor Osimhen en Roland Sallai zorgde nog wel voor twee Turkse treffers, maar het duel eindigde in 2-2 en dus meldt AZ zich bij de laatste zestien van de Europa League.
BOEMMMM! 🚀
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 20, 2025
Denso Kasius ramt de bal snoeihard binnen đź’Ą#ZiggoSport #UEL #GALAZ pic.twitter.com/y5xYP2NCY2