Priske tevreden na oefencampagne: dit zegt de Deen over de huidige stand van zaken

Brian Priske is hoopvol over de kansen van Feyenoord dit seizoen. De trainer van de Rotterdammers geeft aan een hoop goede dingen terug te zien in zijn elftal en VoetbalNieuws vertelt je precies waar de Deen op doelt.
Feyenoord neemt het zondagavond op tegen Benfica. Daarmee sluiten de Rotterdammers de oefencampagne af en Priske stelt tevreden terug te kunnen kijken op de afgelopen weken.
Wat zegt Priske over de oefencampagne van Feyenoord?
"Het wordt elke dag beter, we zijn echt bezig om iets op te bouwen en samen te werken. Dat is heel belangrijk. Als ik naar die gasten kijk, hoe ze met elkaar zijn… ze hebben veel energie, op en naast het veld", vertelt de Deen tegenover Feyenoord One. "Tactisch wordt het beter en beter, individueel ook. We moeten ook beter worden, want het seizoen begint bijna. We missen nog een paar spelers met blessures, maar ik ben tevreden met de spelers die we nu hebben."
Aankoop Jeyland Mitchell moet de Rotterdammers de nodige defensieve zekerheid gaan geven en de concurrentie aangaan met de huidige verdedigers. "Hij is heel krachtig, hij moet concurrentie verzorgen achterin. Ik denk dat de groep hem goed opneemt, maar het is natuurlijk lastig voor hem. Hij had een lange reis, de taal is moeilijk. Gelukkig hebben we wat spelers uit Noord- en Zuid-Amerika in de groep, dat maakt het makkelijker voor hem."