Ten Hag vertelt bij United te blijven: 'Maar ze hebben ook met anderen gesproken'

Erik ten Hag is ook volgend seizoen de trainer van Manchester United. Dat vertelde hij zondagavond zelf aan tafel bij NOS Studio Fußball. De Nederlandse coach voert gesprekken om zijn contract, dat tot medio 2025 loopt, te verlengen.
"De nieuwe leiding heeft uitgebreid de tijd genomen om de boel te evalueren", aldus Ten Hag, die niet onder stoelen of banken steekt dat United ook met andere kandidaten heeft gesproken. "Ze hebben inderdaad verteld dat ze met Thomas Tuchel hebben gesproken, maar ook met meerdere kandidaten. Ze kwamen uiteindelijk tot de conclusie dat ze al de beste trainer hadden."
Ten Hag kende met zijn ploeg een teleurstellend seizoen in de Premier League en Europa, maar won wel de FA Cup. "We hebben goed gesproken en er zijn diverse onderwerpen aan de orde geweest. De conclusie was dat we met elkaar doorgaan, maar ook gaan zitten om het contract te verlengen. We moeten natuurlijk nog wel tot een overeenstemming komen."