Ten Hag neemt geen halve maatregelen en gooit opstelling om na rampweek

Ten Hag gooit opstelling om na dramatische week, Van de Beek terug in selectie

6 december 2023 om 20:25
Update: 6 december 2023 om 20:25

Erik ten Hag heeft flink wat veranderingen doorgezet in zijn opstelling voor het duel met Chelsea FC. De Nederlandse manager heeft zijn elftal op maar liefst vier plekken gewijzigd. 

United beleefde de afgelopen week een periode om snel te vergeten. In de Champions League werd midweeks gelijkgespeeld tegen Galatasaray en in het weekend was Newcastle United op het veld veel te sterk. Er werd met 1-0 verloren. Ten Hag probeert het nu op een andere manier en zet onder meer Antony en Sofyan Amrabat in de basis.

Het betekent dat onder meer Marcus Rashford, Anthony Martial en Aaron Wan-Bissaka naar de bank verhuizen. Donny van de Beek is ook weer aanwezig en neemt plaats op de bank. De Nederlander leek in het weekend ook als wisselspeler mee te doen tegen Newcastle United, maar na de training ging de middenvelder toch weer naar binnen.