Wedstrijden van 24 februari 2023
NLD
Eredivisie
Meer Eredivisie- FT
- 0
- 3
NLD
Keuken Kampioen Divisie
Meer Keuken Kampioen Divisie- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 1
- FT
- 0
- 2
- FT
- 3
- 2
- FT
- 7
- 0
- FT
- 2
- 0
- FT
- 0
- 4
ENG
Premier League
Meer Premier League- FT
- 1
- 1
ESP
Primera División
Meer Primera División- FT
- 2
- 3
DEU
Bundesliga
Meer Bundesliga- FT
- 4
- 0
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- FT
- 3
- 3
FRA
Ligue 1
Meer Ligue 1- FT
- 2
- 1
DEU
2. Bundesliga (Duitsland)
Meer 2. Bundesliga (Duitsland)- FT
- 1
- 0
- FT
- 3
- 1
PRT
Primeira Liga
Meer Primeira Liga- FT
- 1
- 0
CONMEBOL Libertadores
Meer CONMEBOL Libertadores- FT
- 0
- 0
Universidad Católica
Millonarios
- FT
- 0
- 0
Deportivo Maldonado
Fortaleza
GRC
Super League (Griekenland)
Meer Super League (Griekenland)- FT
- 1
- 1
ESP
Segunda División
Meer Segunda División- FT
- 2
- 0
SD Eibar
Villarreal II
ITA
Serie B (Italië)
Meer Serie B (Italië)- FT
- 2
- 1
- FT
- 3
- 4
AUS
A-League (Australië)
Meer A-League (Australië)- FT
- 1
- 1
AUT
Bundesliga (Oostenrijk)
Meer Bundesliga (Oostenrijk)- FT
- 1
- 0
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- FT
- 1
- 2
- FT
- 2
- 2
DNK
Superligaen (Denemarken)
Meer Superligaen (Denemarken)- FT
- 4
- 2
HRV
1st HNL (Kroatië)
Meer 1st HNL (Kroatië)- FT
- 0
- 0
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 1
BEL
Tweede Klasse (België)
Meer Tweede Klasse (België)- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- FT
- 0
- 2
- FT
- 3
- 1
FK Metalist Kharkiv
Dordoi Bishkek
- AFGL.
- -
- -
Veres
Abdysh-Ata
- AFGL.
- -
- -
Tammeka
Nõmme United
- FT
- 1
- 0
Panevėžys
FS Jelgava
- FT
- 2
- 3
- FT
- 0
- 0
- FT
- 9
- 1
Polonia Bytom
ROW Rybnik
- FT
- 2
- 1
- FT
- 3
- 0
Krasnodar II
Irtysh
- FT
- 2
- 0
Stuttgart II
Sonnenhof Großaspach
- FT
- 0
- 0
- FT
- 0
- 1
- FT
- 0
- 1
Ranheim
Byåsen
- FT
- 2
- 0
Voitsberg
WAC / St. Andrä II
- FT
- 1
- 0
Grorud
Kjelsås
- FT
- 3
- 3
TSG Balingen
Freiburger FC
- FT
- 2
- 0
Dainava
Wigry Suwałki
- FT
- 0
- 1
Strømmen
SFK Lyn
- FT
- 4
- 2
Fürstenfeld
Pinkafeld
- FT
- 2
- 2
Schwechat
Parndorf
- FT
- 1
- 1
Kalsdorf
Bruck an der Mur
- FT
- 1
- 2
Austria Klagenfurt II
Treibach