Wedstrijden van 11 februari 2023
NLD
Eredivisie
Meer Eredivisie- FT
- 0
- 0
- FT
- 6
- 0
- FT
- 0
- 1
ENG
Premier League
Meer Premier League- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 2
- FT
- 4
- 1
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 1
ESP
Primera División
Meer Primera División- FT
- 2
- 3
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 2
DEU
Bundesliga
Meer Bundesliga- FT
- 0
- 2
- FT
- 1
- 3
- FT
- 3
- 1
- FT
- 2
- 1
- FT
- 3
- 0
- FT
- 1
- 2
ITA
Serie A
Meer Serie A- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 1
- FT
- 0
- 2
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- FT
- 3
- 3
- FT
- 3
- 0
FRA
Ligue 1
Meer Ligue 1- FT
- 3
- 1
- FT
- 0
- 2
DEU
2. Bundesliga (Duitsland)
Meer 2. Bundesliga (Duitsland)- FT
- 3
- 4
- FT
- 2
- 3
- FT
- 1
- 0
- FT
- 3
- 3
Wereld Club Kampioenschap
Meer Wereld Club Kampioenschap- FT
- 2
- 4
Al Ahly
Flamengo
- FT
- 5
- 3
PRT
Primeira Liga
Meer Primeira Liga- FT
- 1
- 0
- FT
- 1
- 0
ENG
Championship (Engeland)
Meer Championship (Engeland)- FT
- 1
- 0
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 0
- FT
- 3
- 0
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 3
- FT
- 3
- 0
- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 0
NLD
Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)
Meer Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)- FT
- 0
- 3
GRC
Super League (Griekenland)
Meer Super League (Griekenland)- FT
- 0
- 0
NLD
Tweede Divisie (Nederland)
Meer Tweede Divisie (Nederland)- FT
- 1
- 3
- FT
- 0
- 0
- FT
- 1
- 3
- FT
- 0
- 2
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 2
NLD
Derde Divisie (Nederland)
Meer Derde Divisie (Nederland)- FT
- 0
- 1
SteDoCo
Excelsior '31
- FT
- 1
- 1
- FT
- 4
- 0
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 3
- FT
- 1
- 2
Ter Leede
Hoek
- FT
- 0
- 0
- FT
- 0
- 0
- FT
- 2
- 0
ESP
Segunda División
Meer Segunda División- FT
- 1
- 4
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
Mirandés
Villarreal II
- FT
- 3
- 0
ITA
Serie B (Italië)
Meer Serie B (Italië)- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 0
- 2
- FT
- 3
- 0
- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 0
FRA
Ligue 2 (Frankrijk)
Meer Ligue 2 (Frankrijk)- FT
- 2
- 0
- FT
- 3
- 1
- FT
- 3
- 1
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 1
CHE
Super League (Zwitserland)
Meer Super League (Zwitserland)- FT
- 2
- 1
- FT
- 3
- 1
ARG
Primera División
Meer Primera División- FT
- 0
- 2
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 0
- FT
- 1
- 0
- FT
- 1
- 1
AUS
A-League (Australië)
Meer A-League (Australië)- FT
- 2
- 3
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 4
AUT
Bundesliga (Oostenrijk)
Meer Bundesliga (Oostenrijk)- FT
- 1
- 2
- FT
- 4
- 0
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- FT
- 1
- 1
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 0
HRV
1st HNL (Kroatië)
Meer 1st HNL (Kroatië)- FT
- 1
- 4
- FT
- 0
- 0
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 2
- FT
- 2
- 0
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- FT
- 3
- 1
- FT
- 2
- 0
BEL
Tweede Klasse (België)
Meer Tweede Klasse (België)- FT
- 5
- 2
- FT
- 0
- 0
- FT
- 0
- 2
- FT
- 2
- 3
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- FT
- 3
- 0
Bate Borisov
Arsenal
- AFGL.
- -
- -
RFK Terek Grozny
Volga Ulyanovsk
- FT
- 3
- 2
Polonia Bytom
Pawłowice Śląskie
- FT
- 0
- 0
Energetik-BGU
Torpedo BelAZ
- AFGL.
- -
- -
Weiz
Mettersdorf
- FT
- 1
- 1
Sigma Olomouc II
Prostějov
- FT
- 2
- 1
Hradec Králové II
Náchod
- FT
- 0
- 1
Slavia
Neman Grodno
- FT
- 1
- 2
Isloch
Smorgon
- FT
- 2
- 0
Prerov
Slavoj Trebišov
- FT
- 4
- 1
Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk II
- FT
- 4
- 1
Brandýs nad Labem
Polaban Nymburk
- FT
- 0
- 2
Písek
Pribram
- FT
- 3
- 3
Třinec
Púchov
- FT
- 4
- 0
Dinamo Minsk
Belshina
- FT
- 2
- 1
Uničov
Baník Ostrava II
- FT
- 1
- 2
Viitorul Dăești
Viitorul P. Târgu Jiu
- FT
- 5
- 0
Bate Borisov
Molodechno
- FT
- 2
- 0
Vanløse
KFUM Roskilde
- FT
- 2
- 1
Šamorín
Rača
- FT
- 2
- 2
Sokół Ostróda
Concordia Elbląg
- FT
- 2
- 2
Karvina
Hlučín
- FT
- 1
- 3
Qviding FIF
Onsala
- FT
- 2
- 0
Jihlava
Slovan Rosice
- FT
- 1
- 2
Ślęza Wrocław
Kluczbork
- FT
- 0
- 2
Energetik-BGU
Torpedo BelAZ
- FT
- 2
- 0
FK Pohronie
Sereď
- FT
- 1
- 0
KSZO 1929
Czarni Połaniec
- FT
- 7
- 0
Vlašim
Sokol Živanice
- FT
- 0
- 2
Chrudim
Slavia Praha II
- FT
- 2
- 1
Beltinci
NK Rudar Velenje
- FT
- 3
- 1
CSA Steaua Bucureşti
Viitorul Şimian
- FT
- 0
- 3
Fortuna 05
First Vienna
- FT
- 1
- 2
Dnepr Mogilev
Lokomotiv Gomel
- FT
- 5
- 0
Sparta Praha II
Zagłębie Lubin II
- FT
- 3
- 1
Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków
- FT
- 0
- 0
Progresul Spartac
Slatina
- FT
- 2
- 0
Deisenhofen
Buchbach
- FT
- 5
- 2
Bonner SC
Cosmos Koblenz
- FT
- 5
- 3
Brühl
Dornbirn
- AFGL.
- -
- -
Fredericia
Esbjerg FB
- FT
- 2
- 1
Polonia Bytom
Stal Brzeg
- FT
- 2
- 3
- FT
- 0
- 2
Minsk
Vitebsk
- FT
- 2
- 2
Wisla Krakow
Garbarnia Kraków
- FT
- 2
- 2
Inhulets'
Aksu
- AFGL.
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
- AFGL.
- -
- -
Ørn Horten
SFK Lyn
- AFGL.
- -
- -
Austin
Louisville City
- AFGL.
- -
- -
Fredericia
Vejle BK
- FT
- 1
- 1
Landskrona
HIK
- FT
- 4
- 2
Norrby
Astrio
- FT
- 3
- 1
Trelleborgs FF
Ariana
- AFGL.
- -
- -
Middelfart
Skive
- FT
- 2
- 1
Trollhättan
Skövde AIK
- AFGL.
- -
- -
Strømmen
Ullern
- FT
- 2
- 1
Tikvesh
Pelister Bitola
- FT
- 1
- 1
Holstebro
Hedensted
- FT
- 1
- 0
Bohemians
Longford Town
- FT
- 6
- 1
Aluminij
Ilirija
- FT
- 4
- 0
Start Brno
Velké Meziříčí
- FT
- 0
- 1
FK Metalist Kharkiv
Kaisar
- FT
- 1
- 3
Kickers Offenbach
Rot-Weiß Koblenz
- FT
- 3
- 1
Brage
Sandviken
- FT
- 0
- 4
Žalgiris
Shkupi
- FT
- 3
- 0
Wacker Burghausen
Ampfing
- FT
- 4
- 0
Buducnost Podgorica
Zlatibor Čajetina
- FT
- 4
- 2
KFUM
Moss
- FT
- 1
- 1
Young Boys
Thisted
- FT
- 0
- 1
- FT
- 0
- 2
Zawisza Bydgoszcz
Stomil Olsztyn
- FT
- 2
- 0
Metta
Laagri
- FT
- 3
- 1
Karvina
FC Košice
- AFGL.
- -
- -
Teutonia Ottensen
Heider SV
- FT
- 0
- 1
FA 2000
AB
- FT
- 0
- 6
Přeštice
Táborsko
- FT
- 0
- 1
Fram
Notodden
- FT
- 2
- 3
Tromso IL
HJK
- FT
- 1
- 0
Hegelmann
Riteriai
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 2
Augsburg II
Eintracht Bamberg
- FT
- 3
- 2
- FT
- 1
- 1
Neusiedl
FAC Team für Wien
- FT
- 6
- 0
Illertissen
Ravensburg
- FT
- 0
- 4
- AFGL.
- -
- -
- FT
- 2
- 3
- FT
- 5
- 0
Sandnes
Vard
- FT
- 0
- 3
- AFGL.
- -
- -
Kapfenberg
Leoben
- FT
- 2
- 0
Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
- FT
- 2
- 0
- AFGL.
- -
- -
Horn
Líšeň
- FT
- 0
- 2
Austria Salzburg
Vorwärts Steyr
- FT
- 2
- 1
- FT
- 3
- 0
Sturm Hauzenberg
Hankofen-Hailing
- FT
- 4
- 1
FSV Frankfurt
Hanau 93
- FT
- 3
- 2
Nykøbing
Frem
- FT
- 2
- 4
Jerv
Arendal
- FT
- 2
- 2
Grazer AK
Čelik
- FT
- 1
- 2
- FT
- 0
- 3
- FT
- 1
- 5
Admira Praha II
Kosmonosy
- FT
- 2
- 2
- FT
- 0
- 0
Fremad Amager
Milsami
- AFGL.
- -
- -
Göppinger SV
Ulm
- AFGL.
- -
- -
Illertissen
CfR Pforzheim
- FT
- 1
- 2
Varberg
Varbergs GIF
- FT
- 6
- 3
Türkgücü München
Dachau
- AFGL.
- -
- -
SKA-Energiya
Atyrau
- FT
- 3
- 0
Liefering
Hertha
- FT
- 2
- 2
Garching
Rain / Lech
- FT
- 4
- 0
Dinamo Kiev
Sileks
- FT
- 2
- 3
Raufoss
Grorud
- AFGL.
- -
- -
- FT
- 0
- 2
Waterford United
St. Patrick's Athletic
- FT
- 6
- 0
Vilzing
Bad Kötzting
- FT
- 1
- 0
Bayern München II
Monaco II
- FT
- 1
- 2
Barockstadt Fulda-Lehn.
Fernwald
- FT
- 2
- 0
Nürnberg II
Würzburger Kickers
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 3
Dynamo Makhachkala
Volga Ulyanovsk
- FT
- 1
- 2
Wiener SC
First Vienna
- FT
- 2
- 0
Haugesund FK
Bryne
- AFGL.
- -
- -
First Vienna
Wiener Neustadt
- FT
- 2
- 0
Rīgas FS
Kauno Žalgiris
- FT
- 2
- 3
Aubstadt
FC Ingolstadt II
- FT
- 0
- 1
- FT
- 0
- 3
- FT
- 1
- 0
- FT
- 3
- 1
Örgryte
Öster
- FT
- 0
- 3
- AFGL.
- -
- -
Molde FK
Fyllingsdalen
- FT
- 1
- 0
Sokół Sieniawa
Wiązownica
- FT
- 0
- 4
- FT
- 2
- 1
Mauerwerk
Schwechat
- FT
- 4
- 4
Ansbach
ATSV Erlangen
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 2
Ventura County
Orange County SC
- FT
- 2
- 0
Sligo Rovers
Finn Harps
- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 3
Charleston Battery
Charlotte