Wedstrijden van 10 februari 2023
NLD
Eredivisie
Meer Eredivisie- FT
- 5
- 0
NLD
Keuken Kampioen Divisie
Meer Keuken Kampioen Divisie- FT
- 1
- 0
- FT
- 3
- 1
- FT
- 4
- 1
- FT
- 2
- 0
- FT
- 5
- 1
- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 1
- FT
- 4
- 2
ESP
Primera División
Meer Primera División- FT
- 2
- 0
DEU
Bundesliga
Meer Bundesliga- FT
- 0
- 0
ITA
Serie A
Meer Serie A- FT
- 1
- 0
BEL
Jupiler Pro League
Meer Jupiler Pro League- FT
- 0
- 0
- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 1
FRA
Ligue 1
Meer Ligue 1- FT
- 3
- 0
DEU
2. Bundesliga (Duitsland)
Meer 2. Bundesliga (Duitsland)- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 1
PRT
Primeira Liga
Meer Primeira Liga- FT
- 0
- 0
CONMEBOL Libertadores
Meer CONMEBOL Libertadores- FT
- 3
- 1
Boston River
Zamora
ENG
Championship (Engeland)
Meer Championship (Engeland)- FT
- 2
- 0
NLD
Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)
Meer Azerion Vrouwen Eredivisie (Nederland)- FT
- 0
- 4
- FT
- 1
- 2
- FT
- 5
- 0
ESP
Segunda División
Meer Segunda División- FT
- 2
- 0
ITA
Serie B (Italië)
Meer Serie B (Italië)- FT
- 2
- 0
AUS
A-League (Australië)
Meer A-League (Australië)- FT
- 1
- 2
AUT
Bundesliga (Oostenrijk)
Meer Bundesliga (Oostenrijk)- FT
- 1
- 0
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- FT
- 0
- 0
- FT
- 0
- 0
HRV
1st HNL (Kroatië)
Meer 1st HNL (Kroatië)- FT
- 1
- 0
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 2
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- FT
- 1
- 4
- FT
- 3
- 3
- FT
- 2
- 1
Brest
Slutsk
- FT
- 3
- 0
Ullensaker / Kisa
Skeid
- AFGL.
- -
- -
Banga
Minija
- FT
- 0
- 4
Kolding IF
SonderjyskE
- AFGL.
- -
- -
Molde II
Brattvåg
- FT
- 4
- 0
Neman Grodno
Naftan
- FT
- 3
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 0
- 3
- FT
- 0
- 3
Olimpia Elbląg
Pogoń Szczecin II
- AFGL.
- -
- -
Liefering
Admira
- FT
- 0
- 0
Kongsvinger
Gjøvik-Lyn
- FT
- 3
- 2
- FT
- 1
- 1
Zenit Sint-Petersburg
Ararat-Armenia
- FT
- 1
- 0
Panevėžys
FA Šiauliai
- FT
- 1
- 0
FC Lviv
Torpedo Kutaisi
- FT
- 3
- 0
Ranheim
Stjørdals-Blink
- FT
- 2
- 5
Åsane
Kristiansund
- FT
- 2
- 1
Samgurali
Kolos Kovalivka
- FT
- 1
- 3
Leoben
Opava
- AFGL.
- -
- -
Austria Wien II
Admira
- FT
- 1
- 1
- FT
- 3
- 0
- FT
- 1
- 0
Rodina Moskva
Bunyodkor
- FT
- 1
- 1
Dubnica
Hanácká
- FT
- 4
- 3
- FT
- 0
- 2
Jeonbuk Motors
Sarpsborg 08
- FT
- 0
- 0
- FT
- 2
- 3
Amstetten
Traiskirchen
- FT
- 4
- 1
SAK Klagenfurt
Wolfsberg
- FT
- 3
- 0
Považská Bystrica
Častkovce
- FT
- 2
- 0
Start
Egersund
- FT
- 2
- 0
- AFGL.
- -
- -
Lafnitz
Bruck / Leitha
- FT
- 3
- 2
Vorskla Poltava
Levadia Tallinn
- AFGL.
- -
- -
Austria Wien II
Wiener Neustadt
- FT
- 6
- 0
Levanger
Byåsen
- AFGL.
- -
- -
Fürstenfeld
Bad Gleichenberg
- FT
- 2
- 1
Heimstetten
Unterhaching
- FT
- 3
- 1
- FT
- 1
- 2
Gnas
Pinkafeld
- FT
- 2
- 2
Astoria Walldorf
Oberachern
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 2
Ansbach
Quelle Fürth
- FT
- 1
- 2
Wexford Youths
Bohemians
- FT
- 2
- 4
Nordstrand
Kjelsås
- FT
- 1
- 1
Galway
Shelbourne
- FT
- 1
- 1
Cork City
Cobh Ramblers
- AFGL.
- -
- -
Bray Wanderers
Drogheda United