Vier Noord-Koreanen verdwenen
Vier spelers van Noord-Korea ontbraken bij de openingswedstrijd van het land tegen Brazilië (1-2). De spelers stonden niet op het wedstrijdformulier.
(Novum/AP) – Vier spelers van Noord-Korea ontbraken bij de openingswedstrijd van het land tegen Brazilië (1-2). De spelers stonden dinsdag niet op het wedstrijdformulier dat de Noord-Koreanen aan de Fifa overhandigden.
Het gaat om doelman Kim Myong Won, de middenvelders Kim Kyong Il en Pak Sung Hyok en de aanvaller An Chol Hyok. De Fifa zegt in een verklaring dat de spelers niet zijn verdwenen. Volgens de wereldvoetbalbond stonden de spelers niet op het formulier door een technisch probleem.
De Noord-Koreaanse voetbalbond geeft vrijdag laat in de middag een persconferentie over het voorval. Duizenden Noord-Koreanen vluchtten de laatste jaren het land uit wegens onderdrukking en slechte leefomstandigheden.
De volgende wedstrijd van Noord-Korea is maandag in Kaapstad tegen Portugal. De groepsfase wordt afgesloten met een wedstrijd tegen Ivoorkust.









Haha, nou ben erg benieuwd waar die gasten zijn gebleven!