Duitsland, Wedstrijdverslagen / augustus 19, 2011 / 22:53 / 0 reacties

Gladbach haalt uit tegen Wolfsburg

door: Ben

Borussia Mönchengladbach heeft vrijdag een 4-1 zege geboekt op VfL Wolfsburg. De thuisploeg staat met zeven punten uit drie duels nu bovenaan de Bundesliga.

(Novum) – Borussia Mönchengladbach heeft vrijdag een ruime 4-1 zege geboekt op VfL Wolfsburg. De bezoekers kwamen via Makoto Hasebe na dertien minuten wel op voorsprong, maar konden daar maar twee minuten van genieten. Toen maakte Marco Reus gelijk. Diezelfde Reus tekende in de 67e minuut ook voor de 4-1. Tussendoor scoorden Filip Daems en Raul Bobadilla.

Dankzij de zege in wat vorig seizoen nog een degradatieduel was, staat Gladbach in elk geval een dag bovenaan in de Bundesliga. De ploeg heeft na twee zeges en een gelijkspel zeven punten, een meer dan FSV Mainz en Hannover 96. Die twee ploegen komen echter zondag pas in actie. VfB Stuttgart kan zaterdag in punten gelijk komen met de ploeg uit Mönchengladbach als het van Bayer Leverkusen wint.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional