Belgie, Wedstrijdverslagen / februari 6, 2011 / 20:42 / 0 reacties

Club Brugge verliest topper tegen Genk met acht man

door: Brandon

Club Brugge heeft afgelopen zondag de Belgische topper tegen Racing Genk met 1-0 verloren. De ploeg van Adrie Koster eindigde de wedstrijd met acht man, door twee rode kaarten en een blessure.

In de eerste helft waren Racing Genk en Club Brugge redelijk gelijkwaardig. De bezoekers waren dicht bij een goal via Perisic (kopbal net naast), Odjidja (net naast) en Kouemaha (vrije kopkans in handen van keeper). Racing Genk kreeg kansen via Ogunjimi (faalde oog in oog met keeper), Anele (van dichtbij op keeper) en De Bruyne (net over).

Na rust was Perisic dicht bij de 0-1, maar zijn lopbal eindigde net naast het doel. Vlak daarna kreeg Vadis Odjidja-Ofoe kort achter elkaar voor twee lichte overtredingen twee keer geel kreeg, waardoor hij kon gaan douchen. Iets minder dan een kwartier voor tijd werd het ook nog eens 1-0 voor Genk, toen Ogunjimi scoorde op aangeven van De Bruyne. Ivan Perisic kreeg vervolgens in de slotfase van de wedstrijd zijn tweede gele kaart, waardoor ook hij vroegtijdig van het veld af moest. Tot overmaat van ramp raakte Hoefkens geblesseerd, terwijl Koster al door zijn wissels heen was. Zo eindigde Club Brugge de wedstrijd dus met acht man en verloor het ook nog eens dure punten in Genk.

Club Brugge staat momenteel vierde in de Belgische Pro League. Racing Genk staat tweede, met drie punten achter nummer 1 Anderlecht. Beide ploegen hebben echter nog volop kans op de titel, omdat na de reguliere competitie nog play-offs zijn voor het landskampioenschap. Hieraan doen de nummers 1 tot en met 6 mee.

Reacties

There are no comments on this entry.

Trackbacks

There are no trackbacks on this entry.

Required

Required

Optional